Zahradní nábytek

Venkovní nábytek ze syntetického ratanu je vypleten na hliníkovém rámu, který je spolu s umělohmotnými pruty odolný venkovnímu prostředí.

Objevte krásu a praktičnost syntetického ratanu pro váš venkovní prostor. S jeho odolností vůči jakýmkoliv rozmarům počasí a snadnou údržbou je syntetický ratan ideální volbou pro terasy, zahrady a balkony. Přineste do svého exteriéru eleganci a pohodlí s nábytkem, který odolává slunci, dešti a větru, aniž by ztratil svůj stylový vzhled.

Vybrat můžete i praktické skládací židle z teakového dřeva. Teak je exotické dřevo, které má elegantní vzhled a díky svému tropickému původu se může chlubit jedinečnými vlastnosti, které spočívají v tom, že dřevo není napadáno plísní, termity ani jinými škůdci; je velmi tvrdé, pevné, pružné a trvanlivé a odolá vlivům počasí – slunečnímu světlu, větru, dešti, sněhu a dokonce i mrazu. Při působení vnějších vlivů se barva dřeva bez ošetření mění ze žlutohnědé na typickou elegantní stříbrošedou. Pro zachování původní barvy je potřebné napustit dřevo teakovým olejem.