Venkovní židle

Stohovatelné židle ze syntetického ratanu  na duralové konstrukci  Kvalitní duralová konstrukce a syntetický ratan odolají všem nepříznivým vlivům a představují tak skvělou volbu pro Vaši terasu či zahradu. 

Křesílko v kombinaci bambusu a syntetického ratanu dává vzniknout netradičnímu designu zahradního křesílka, které je vhodné nejen do zahrady zimní ale i venkovní, kde dobře vzdoruje nepříznivým vlivům počasí díky přirozené odolnosti syntetického ratanu i bambusu. Výplet spolu s područkami zajišťují velmi pohodlné sezení u kávy, oběda nebo pro příjemné lenošení s knížkou. Výhodou křesílka je i to, že váha celé konstrukce je pouze 4 kg.

Praktická skládací židle z teakového dřeva je ideálním kouskem na každou zahradu. Teak je exotické dřevo, které má elegantní vzhled a díky svému tropickému původu se může chlubit jedinečnými vlastnosti, které spočívají v tom, že dřevo není napadáno plísní, termity ani jinými škůdci; je velmi tvrdé, pevné, pružné a trvanlivé a odolá vlivům počasí – slunečnímu světlu, větru, dešti, sněhu a dokonce i mrazu. Při působení vnějších vlivů se barva dřeva bez ošetření mění ze žlutohnědé na typickou elegantní stříbrošedou. Pro zachování původní barvy je potřebné napustit dřevo teakovým olejem.